W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wachlarz wierteł do wiertarek wielowrzecionowych, które mogą być stosowane także w urządzeniach posiadających odpowiednie oprawki lub adaptery.

 

 Proponowane przez nas narzędzia z tej kategorii to:

 

* Wiertła standardowe z ostrzami z węglika spiekanego służące do wiercenia otworów przelotowych i nieprzelotowych w drewnie i w materiałach drewnopochodnych oraz w płycie wiórowej (także laminowanej). Korpus jest tutaj wykonany ze stali ulepszonej cieplnie, a ostrza z węglika spiekanego (główka HM).

 

 *Wiertła LongLife o dłuższej żywotności niż wiertła standardowe dzięki zastosowaniu większej ilości węglika spiekanego (dłuższa główka) oraz specjalnie opracowanej geometrii ostrza. Są tańszą alternatywą dla wierteł pełnowęglikowych.

 

*Wiertła puszkowe do wiercenia otworów nieprzelotowych o średnicy 12mm i więcej, w drewnie i materiałach drewnopochodnych oraz w płycie wiórowej (w tym laminowanej). Idealnie sprawdzą się przy wierceniu otworów pod zawiasy, mimośrody itd.

 

*Wiertła monolityczne (pełnowęglikowe) wykonane w całości z węglika spiekanego (część robocza), w których zastosowano nowy rodzaj geometrii ostrza, dzięki czemu charakteryzują się dużą wytrzymałością i żywotnością.

 

*Wiertła 4F służące do wiercenia otworów w drewnie, materiałach drewnopodobnych i płycie wiórowej. Ostrza wykonane są tutaj z węglika spiekanego, zaś korpus ze stali ulepszonej cieplnie.  Dzięki zastosowaniu spirali 4-rowkowej lepiej wyprowadzają wiór podczas wiercenia.

 

 

-> Wiertła HM maszynowe do drewna do wiertarek wielowrzecionowych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl